Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się NABÓR DO XVII EDYCJI PROJEKTU GOSPODARCZEGO MARKA LUBELSKIE.
Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności na terenie województwa lubelskiego, co najmniej od 24 miesięcy.
Przystąpienie do projektu Marka Lubelskie jest bezpłatne.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 05 GRUDNIA 2022 ROKU.

Informacje o programie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.marka.lubelskie.pl.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami (wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej) należy dostarczyć na adres:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4,
  • lub w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o udostępnienie informacji dotyczącej naboru do projektu Marka Lubelskie na Państwa stronie internetowej i portalach społecznościowych.  

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Marka Lubelskie:

Marta Grzechnik (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 81 5371 651/ 81 4416 799)

Karolina Pawłowicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. 81 5371 651/ 81 4416 799)

Mariola Wicińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. 81 5371 651/ 81 4416 799)

 

REGULAMIN-PRZYZNAWANIA-I-FUNKCJONOWANIA-PROJEKTU-GOSPODARCZEGO-MARKA-LUBELSKIE-2022.pdf

Formularz zgłoszeniowy.docx

 

lubelskie marka